Naprawa i konserwacja

Koszt zakupu nowych opakowań jest bardzo wysoki. W wielu przypadkach jednak można go uniknąć lub znacznie odsunąć w czasie. Dzięki utrzymywaniu swoich opakowań w odpowiedniej kondycji posłużą one dłużej, dając wymierne oszczędności a także bezpieczeństwo Twoich produktów.

Dzięki naszym specjalistom, zapleczu technicznemu oraz 30-letniemu doświadczeniu, w profesjonalny sposób naprawimy lub przeprowadzimy konserwację Twoich opakowań. Specjalizujemy się w naprawie palet drewnianych EPAL, pojemników metalowych typu Gitterbox oraz kontenerów rolkowych.

Naprawa palet EPAL i koszy metalowych Gitterbox

Dzięki naszej wiedzy potwierdzonej certyfikatem EPAL na naprawę palet drewnianych Euro EPAL oraz pojemników siatkowych Gitterbox będziesz miał gwarancję, że naprawione opakowania są zgodne z oryginalną specyfikacją. Nasze automatyczne i półautomatyczne linie do naprawy palet EPAL gwarantują najwyższą jakość wykonanej usługi. Będziesz pewien, że naprawione opakowania nadają się do dalszego bezpiecznego użytkowania.

Naprawa i konserwacja kontenerów rolkowych

Kontenery rolkowe

Kontenery rolkowe to bardzo proste, ale zarazem wymagające produkty. Utrzymanie floty rollkontenerów jest ważne nie tylko z powodu ich wydajności pracy. Istotne jest również bezpieczeństwo obsługi dla operatorów, co w znacznym stopniu wpłynie na tempo i jakość pracy. Wymiana zestawów kołowych, dobranie odpowiedniego typu kółek do odpowiedniej nawierzchni czy oczyszczenie kontenera rolkowego ze starych etykiet i pozostałości folii to typowe prace, które wykonujemy bardzo często.

Usługa dostępna w Europie

Twoje opakowania znajdują się w wielu magazynach w innych krajach? Nie stanowi to problemu, ponieważ dzięki 15 magazynom w 9 krajach jesteśmy w stanie wykonać serwis lub konserwację Twoich opakowań w najbliższym oddziale Rotom. Dzięki temu naprawa będzie szybsza i tańsza.

Jak rozpocząć korzystanie z usługi naprawy i konserwacji opakowań?

Wypełnij poniższy formularz – kopię otrzymasz na Twój adres e-mail. Możesz również zapytać o usługę naprawy i konserwacji wprost ze strony poświęconej konkretnemu produktowi. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe i po wspólnej analizie Twoich produktów, przedstawimy korzystną ofertę na naprawę lub konserwację.

Odzysk opakowań - dowiedz się więcej!

Jeśli Twoje opakowania są zwrotne i borykasz się z ich pozyskaniem i utrzymaniem ich w odpowiedniej kondycji, aby zdolne były do wydajnej pracy, zapraszamy do zapoznania się z usługą odzysku opakowań.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane