Dobra współpraca między Antwerp Cold Stores a Rotom Belgia

Dobra współpraca między Antwerp Cold Stores a Rotom Belgia

Antwerp Cold Stores docenia współpracę z Rotom Belgia

Antwerp Cold Stores to wiodąca firma w branży logistycznej dla przemysłu spożywczego mająca swoją siedzibę na lewym brzegu portu w Antwerpii. Główną usługą firmy jest przechowywanie produktów mrożonych i tych o kontrolowanej temperaturze, takich jak mięso i drób — ryby i skorupiaki, produkty mleczne, warzywa, produkty ziemniaczane i owoce.

Antwerp Cold Stores docenił fakt, iż nie miał przerw w zakresie płynności dostaw i był w stanie w pełni zabezpieczyć dostawy żywności do przemysłu i supermarketów. Było to możliwe dzięki wynajmie produktów logistycznych od Rotom Belgia. Dyrektor zarządzający Antwerp Cold Stores Ben Van Wolput stwierdził:

"W ciągu zaledwie 2 tygodni nasze chłodnie zwiększyły swoją pojemność (magazynową — przyp.) na produkty chłodzone dzięki 1000 palet oraz mobilnym systemom magazynowania Mobilrack od Rotom".

Mobilny system regałów magazynowych od Rotom

Antwerp Cold Stores się rozrasta dzięki wsparciu partnera, jakim jest Rotom Belgia. To jeden z wielu partnerów biznesowych, którzy doceniają elastyczność rozwiązań naszej firmy. Firma skorzystała z wynajmu mobilnych regałów magazynowych. Ten mobilny system magazynowania umożliwił szybkie powiększenie powierzchni w magazynie dostosowując się do ilości dostępnego miejsca w magazynie..

Jeśli się dowiedzieć jak Twój sektor gospodarki może skorzystać na wynajmie produktów logistycznych sprawdź nasze usługi takie jak pooling czy wynajem opakowań. Wynajem to wygodne rozwiązanie ponieważ unikasz niepotrzebnych inwestycji oraz kosztownego składowania nieużywanych opakowań, a w razie nagłego wzrostu zamówień nie masz przestojów w produkcji, czy w łańcuchu dostaw.

Jeśli masz indywidualne zapotrzebowanie na dany produkt wyślij zapytanie, a nasi specjaliści udzielą Ci fachowej porady i zaproponują odpowiedni produkt lub usługę.