Usługi

Wynajem opakowań

Usługa wynajmu zapewnia elastyczność oraz oszczędność czasu i kosztów. Wynajęte produkty dostarczamy bezpośrednio do Twojej firmy, a po okresie wypożyczenia po prostu je odbieramy.

Czytaj więcej

Pooling opakowań

Skorzystaj z usługi poolingu w ramach której wybierzemy dla Ciebie odpowiedni rodzaj opakowań i kompleksowo zadbamy o ich stałą dostępność, aby zapewnić ich efektywne wykorzystanie.

Czytaj więcej

Pallet Banking

Transport opakowań zwrotnych od Klientów, którzy znajdują się daleko od Twojej lokalizacji potrafi być bardzo kosztowny. Korzystając z usługi Pallet Banking możesz ograniczyć te koszty nawet o 80%.

Czytaj więcej

Odzysk opakowań

Skorzystaj z rozwiązań odzyskiwania opakowań zwrotnych. Uszczelnimy twój system i odzyskamy opakowania zalegające u kontrahentów dzięki czemu obniżysz koszty logistyczne.

Czytaj więcej

Projektowanie opakowań

Projektujemy opakowania specjalne, dostosowane do Twojego łańcucha dostaw. Doradzamy najlepsze rozwiązanie i zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

Czytaj więcej

Naprawa i konserwacja

Opakowania zwrotne wymagają regularnej naprawy i konserwacji. Uszkodzone palety, pojemniki czy kontenery rolkowe poddajemy serwisowi i ponownie wprowadzamy do łańcucha dostaw.

Czytaj więcej

Wykup opakowań

Jeśli posiadasz nieużywane lub uszkodzone opakowania zwrotne i chcesz się ich pozbyć, chętnie je odkupimy. Jeśli chcesz wymienić stare opakowania na nowe, możemy Ci pomóc.

Czytaj więcej
Poniżej przedstawiamy pełną listę naszych usług, które z powodzeniem będą wspierać i ulepszać Twój łańcuch dostaw. Dlaczego? Ponieważ dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, każda z nich opiera się na umiejętności dostosowania się do indywidualnych wymagań i potrzeb. Uważamy, że każde z poniższych rozwiązań logistycznych jest wsparciem dla Twojej firmy bo ma na celu przynieść konkretne korzyści, dbając przy tym o ochronę środowiska.