Usługi

Wynajem opakowań

Usługa wynajmu zapewnia elastyczność oraz oszczędność czasu i kosztów. Wynajęte produkty dostarczamy bezpośrednio do Twojej firmy, a po okresie wypożyczenia po prostu je odbieramy.

Czytaj więcej

Pooling opakowań

Skorzystaj z usługi poolingu w ramach której wybierzemy dla Ciebie odpowiedni rodzaj opakowań i kompleksowo zadbamy o ich stałą dostępność, aby zapewnić ich efektywne wykorzystanie.

Czytaj więcej

Odzysk opakowań

Skorzystaj z rozwiązań odzyskiwania opakowań zwrotnych. Uszczelnimy twój system i odzyskamy opakowania zalegające u kontrahentów dzięki czemu obniżysz koszty logistyczne.

Czytaj więcej

Zarządzanie obiegiem opakowań

Dzięki naszej aplikacji internetowej uzyskasz całodobowy dostęp do wszystkich informacji na temat Twoich opakowań. Będą dostępne dla wszystkich uczestników łańcuchu dostaw.

Czytaj więcej

Projektowanie opakowań

Projektujemy opakowania specjalne, dostosowane do Twojego łańcucha dostaw. Doradzamy najlepsze rozwiązanie i zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

Czytaj więcej

Naprawa i konserwacja

Opakowania zwrotne wymagają regularnej naprawy i konserwacji. Uszkodzone palety, pojemniki czy kontenery rolkowe poddajemy serwisowi i ponownie wprowadzamy do łańcucha dostaw.

Czytaj więcej

Wykup opakowań

Jeśli posiadasz nieużywane lub uszkodzone opakowania zwrotne i chcesz się ich pozbyć, chętnie je odkupimy. Jeśli chcesz wymienić stare opakowania na nowe, możemy Ci pomóc.

Czytaj więcej
Poniżej przedstawiamy pełną listę naszych usług, które z powodzeniem będą wspierać i ulepszać Twój łańcuch dostaw. Dlaczego? Ponieważ dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, każda z nich opiera się na umiejętności dostosowania się do indywidualnych wymagań i potrzeb. Uważamy, że każde z poniższych rozwiązań logistycznych jest wsparciem dla Twojej firmy bo ma na celu przynieść konkretne korzyści, dbając przy tym o ochronę środowiska.