Wykup opakowań

Masz wiele używanych opakowań, których nie potrzebujesz, zajmujących cenne miejsce w magazynie? Nie pozbywaj się ich pochopnie ponosząc przy okazji duże koszty recyklingu! Skorzystaj z opcji wykupu opakowań. Nasza firma sprawdzi czy mają one jeszcze jakąś wartość i przedstawi korzystną ofertę odkupu. Na wykupie możesz sporo zyskać!

Jakie opakowania możemy odkupić?

Prowadzimy skup większości opakowań logistycznych. Najczęściej skupujemy:

  • Palety drewniane
  • Palety plastikowe
  • Nadstawy paletowe
  • Kontenery rolkowe
  • Pojemniki plastikowe
  • Skrzyniopalety plastikowe
  • Pojemniki metalowe

W przypadku produktów wykonanych z metalu i drewna, odkupimy również opakowania uszkodzone.

Połącz zakup nowych opakowań z wykupem starych

Jeśli chcesz odnowić swoją flotę opakowań, możemy połączyć naszą ofertę sprzedaży nowych opakowań z wykupem używanych. W ten sposób obniżysz koszty zakupu nowych opakowań, a także rozwiążesz problem starych, zyskując wolne miejsce w magazynie.

Usługa dostępna w całej Europie

Dzięki 15 magazynom w 9 krajach Europy jesteśmy w stanie odkupić Twoje opakowania z prawie każdego miejsca w Europie. Opakowania trafią do najbliższego oddziału Rotom oszczędzając czas i koszty dostawy. Dzięki temu nasza oferta odkupu będzie kompleksowa i atrakcyjna cenowo.

Jak rozpocząć wykup opakowań?

Zrób zdjęcie opakowaniom, które chcesz sprzedać i prześlij je wypełniając poniższy formularz – kopię zapytania wyślemy na Twój adres e-mail. Możesz również zapytać o wycenę odkupu opakowania wprost ze strony konkretnego produktu. W obu przypadkach skontaktujemy się z Tobą i po ocenie opakowań przedstawionych do wykupu, bezpłatnie przedstawimy naszą ofertę.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane