White papers (Białe Księgi)

Białe Księgi

Opakowania zwrotne zamiast jednorazowych

Ilość stron: 16

Data publikacji: 02/2024

Czy opakowanie jednorazowe może stać się nośnikiem wielorazowego użytku?

Odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco prosta: może, a nawet powinno. Wzrost liczby ludności i rosnący popyt powoduje, że rośnie ilość odpadów pochodzących z opakowań. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie opakowania zwrotne, które w łańcuchu dostaw mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Takie podejście przynosi szereg korzyści biznesowych, środowiskowych a także wizerunkowych.

Pobierz najnowsze wydanie White Papers i przeczytaj jak pomogliśmy naszym partnerom stać się bardziej zrównoważonymi organizacjami. Przekształcenie jednorazowego opakowania w nośnik wielorazowego użytku jest prostsze niż może Ci się wydawać.
Białe Księgi

Dłuższe życie opakowań to zrównoważony rozwój

Ilość stron: 16

Data publikacji: 01/2023

Przedłuż życie swoich opakowań

Koszty opakowań w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynkowej potrafią być bardzo wysokie i nieprzewidywalne. Nagłe wzrosty zamowień czy spadki sprzedaży powodują, że trudno jest przewidzieć optymalną ilość opakowań, których potrzebujesz. Ale to co możesz zrobić, to zadbać o istniejącą pulę opakowań zwrotnych tak, aby wykorzystywać je w 100%, bez obawy o ich dostepność i jakość.

Bazując na sześciu przykładach z różnych branż, poznasz sposoby na optymalne wykorzystanie opakowań poprzez ich naprawę i regularną konserwację. Sprawdź, jak przy stosunkowo niewielkich nakładach odzyskasz płynność w łańcuchu dostaw a Twój biznes stanie się bardziej zrównoważony.
Białe Księgi

Wynajem czyli współdzielenie zasobów logistycznych

Ilość stron: 13

Data publikacji: 05/2022

Reaguj szybciej dzięki wynajętym nośnikom logistycznym

Nagłe zakłócenia w łańcuchu dostaw? Zagrożona płynność w dostawach spowodowana brakiem dostępności nośników logistycznych? - brzmi groźnie. Czas na reakcję jest tu kluczowy ale rozwiązanie na szczęście jest w zasięgu ręki. I jest to rozwiązanie zrównoważone oraz przynoszące szybkie korzyści.

Pobierz najnowsze wydanie White Papers i przeczytaj, jak wynajem opakowań pomógł firmom w rozwiązaniu problemów logistycznych, uchronił od zatrzymania łańcucha dostaw i umożliwił sprawną kontynuację akcji promocyjnych. Czy jest to rozwiązanie także dla Ciebie?
Białe Księgi

Ponowne wykorzystanie opakowań to zrównoważone rozwiązanie

Ilość stron: 13

Data publikacji: 12/2021

Zmień jednorazowe opakowanie w zrównoważony nośnik logistyczny

Stale powiększająca się populacja świata i rozwijająca się gospodarka światowa wiążą się ściśle ze znacznym wzrostem konsumpcji. Ale ilość surowców dostępnych w celu jej zaspokojenia stale maleje. Surowce wyczerpują się i dlatego stają się coraz droższe. Podaż pozostaje w tyle za rosnącym popytem. Niemal każdy producent staje dzisiaj w obliczu tego problemu.

Przekonaj się jak bardzo możesz obnizyć koszt opakowań i zredukować ślad węglowy stosując opakowania wielokrotnego użytku. Na konkretnym przykładzie poznasz możliwe do osiągnięcia zyski i sposób na zmniejszenie niekorzystnego wpływu opakowań na środowisko naturalne. Teraz już tylko krok od osiagniecia zrównoważonego rozwoju dla Twojej Firmy.
Nie przegap kolejnych edycji naszej White Paper (Białej Księgi):

  • WP 5: Recykling i ponowne wykorzystanie opakowań

  • WP 6: Wycena, naprawa i sprzedaż opakowań używanch

  • WP 7: Pooling opakowań

  • WP 8: Zrównoważone i ergonomiczne projektowanie opakowań

  • WP 9: Track&Trace. Śledzenie i monitoring opakowań

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane