Sektory

Branża detaliczna spożywcza

Jest wiele opakowań wspierających logistykę branży spożywczej. Skontaktuj się z nami a dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.
Znajdź produkt >

Branża detaliczna

Zakup nowych palet, czy wynajem opakowań? Wszystko zależy od Ciebie! Oferujemy wiele korzystnych opcji, które ulepszą Twój łańcuch dostaw!
Znajdź produkt >

E-commerce

Szybka kompletacja i wysyłka towaru dzięki paletom drewnianym, plastikowym, wózkom do kompletacji i innym opakowaniom. Sprawdź nasze możliwości dla e-commerce.
Znajdź produkt >

DIY

Zaplanuj z wyprzedzeniem okres sezonu wykorzystując dodatkowe palety, kosze metalowe, czy regały magazynowe. Możesz również skorzystać z wynajmu opakowań od Rotom!
Czytaj więcej

Poczta&Przesyłki

Wykorzystaj odpowiednie opakowania do szybkiej obsługi przesyłek. Zakup palet drewnianych, pojemników plastikowych lub rollkontenerów przyśpieszy Twoją pracę.
Znajdź produkt >

Przemysł

Odpowiednio dobrane palety, nadstawki lub skrzynie potrafią pracować wiele lat w warunkach intensywnej produkcji. Wypróbuj jakość opakowań od Rotom.
Znajdź produkt >

Automotive

Dostosuj swoje opakowania do złożonych i zautomatyzowanych łańcuchów dostaw w branży motoryzacyjnej. Sprawdź nasze solidne palety, skrzynie, nadstawki i inne produkty.
Znajdź produkt >

Branża elektroniczna

Wybierz opakowania, które najlepiej sprawdzają się w Twoim łańcuchu dostaw. Palety projektowane na zamówienie, czy jednorazowe? Skorzystaj z oferty Rotom.
Znajdź produkt >

Branża papiernicza

Transportuj swój papier bezpiecznie używając solidnych palet euro lub palet plastikowych. Po okresie sezonu możemy je wykupić od Ciebie.
Znajdź produkt >

Logistyka

Zarządzaj sprawnie łańcuchem dostaw Klientów dzięki szerokiej gamie palet plastikowych, drewnianych i innych opakowań logistycznych. Skorzystaj również z możliwości wynajmu w okresach szczytów.
Znajdź produkt >

Sektor chemiczny

Wybierz bezpieczne nośniki opakowań do transportu i magazynowania w branży chemicznej takie jak solidne palety CP, palety plastikowe i inne produkty.
Znajdź produkt >

Rolnictwo

Dobrze dobrane opakowania do transportu i przechowywania płodów rolnych to klucz do sukcesu. Zadbaj o swoje produkty w branży rolniczej już dziś!
Znajdź produkt >

Branża medyczna i farmaceutyczna

Zapewnij swoim towarom odpowiedni transport dzięki wysokiej jakości paletom plastikowym, pojemnikom gniazdowym oraz ocynkowanym rollkontenerom.
Znajdź produkt >

Sektor budowlany

Zadbaj o bezpieczną dostawę materiałów budowlanych dzięki wytrzymałym i stabilnym opakowaniom logistycznym.
Znajdź produkt >

Przeprowadzki

Twoja firma planuje przeprowadzkę? A może posiadasz duże zlecenie przeniesienia zasobów określonej firmy skorzystaj z wynajmu opakowań do przeprowadzek.
Znajdź produkt >
Każda branża charakteryzuje się określonymi potrzebami logistycznymi, zmiennością sezonową i swoistymi wyzwaniami. Znamy specyfikę i wymagania poszczególnych rynków, w których działamy. Jest to możliwe dzięki wiedzy technicznej i doświadczeniu, które zdobyliśmy we współpracy z różnymi Klientami w wielu krajach europejskich. Oferujemy dla każdej branży produkty i usługi, które są skuteczne, praktyczne i dostosowane do aktualnych trendów logistycznych.

Ze względu na indywidualne wymagania logistyczne staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby firm z danego sektora. Dzięki kompletnej ofercie usług, a także bogatej gamie produktów logistycznych jesteśmy zaufanym partnerem w każdym łańcuchu dostaw. Proponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do zakresu wykonywanych prac.

Rolnictwo

Solidne opakowania są kluczem do sukcesu w trakcie zbiorów, Palety, nadstawki, skrzyniopalety, czy pojemniki ażurowe to niezbędnik każdego przedsiębiorcy w branży rolniczej. Jeśli zajmujesz się hodowlą zwierząt bądź musisz sprostać wysokim wymaganiom higienicznym niezbędne są palety plastikowe i pojemniki Euro specjalnie przeznaczone dla żywności. Nasze produkty są wykonane, aby wytrzymać codzienne rygory tego wymagającego sektora.

Sprawdź ofertę dla rolnictwa

Automotive

Branża automotive to jedna najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu. Oznacza to dopasowanie łańcuchów dostaw do najnowszych, zautomatyzowanych technologii. Oferujemy solidne i trwałe opakowania do transportu i składowania podzespołów. Oprócz tego zarządzamy zintegrowanymi łańcuchami dostaw, oferujemy również wynajem i pooling opakowań.

Więcej produktów i usług dla branży automotiv

Sektor budowlany

Postęp prac budowlanych zależy od dobrze zorganizowanego łańcucha dostaw. Wytrzymałe palety do transportu ciężkich ładunków, czy palety jednorazowe wysyłane na miejsce budowy, to tylko niektóre z nich. Pomagamy również w składowaniu opakowań w magazynach oraz oferujemy możliwość wynajmu, dzięki czemu otrzymasz potrzebne nośniki w niezbędnym czasie i miejscu.

Sprawdź pełną ofertę dla branży budowlanej

Sektor chemiczny

W branży chemicznej największym wyzwaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa w całym łańcuchu dostaw. Odpowiednie nośniki logistyczne takie jak palety CP, czy usługi zarządzania opakowaniami umożliwiają spełnienie wymagań dotyczących bezpiecznego transportu produktów. Dotyczy to również składowania chemikaliów w magazynie.

Dowiedz się o produktach i usługach dla branży chemicznej

DIY

Sezonowość i zmieniające się potrzeby klientów to stała cecha branży DIY. Zaopatrujemy firmy będące dostawcami sklepów wielkopowierzchniowych i marketów budowlanych w niezbędne nośniki do składowania i transportu produktów. Różnorodność procesów i produktów do ekspozycji towaru umożliwia zrealizowanie popytu na materiały budowlane i dekoratorskie.

Sprawdź produkty i usługi dopasowane do branży DIY

E-commerce

W logistyce branży e-commerce niezwykle ważna jest szybki czas kompletacji produktów oraz jak najszybsza dostawa towaru do Klienta. Oferujemy wsparcie w postaci możliwości wynajmu potrzebnych palet, rollkontenerów, czy pojemników, jak i wykupu opakowań tak, by nie zabierały potrzebnego miejsca w magazynie.

Dowiedz się o produktach i usługach dla branży e-commerce

Branża elektroniczna

Duża konkurencja i rozbudowany proces dystrybucji to codzienne wyzwania branży elektronicznej. Aby dostarczyć towary szybko i sprawnie, oferujemy dostosowane nośniki transportowe takie jak palety jednorazowe drewniane, palety plastikowe, czy specjalnie projektowane do danego łańcucha dostaw. Korzystając usługi poolingu, zadbamy o cały proces przepływu Twoich opakowań.

Sprawdź pełną ofertę dla branży elektronicznej

Logistyka

Logistyka 3PL to dziś niezbędne ogniwo wspomagające producentów i odbiorców różnych branż. W zakres działań wchodzą kompleksowe zadania logistyczne w obszarach planowania, magazynowania, komisjonowania i wysyłki. Wspieramy firmy logistyczne na każdym etapie procesu zapewniając opakowania spełniające wymogi fitosanitarne, czy eksportowe

Przeczytaj o produktach i usługach dedykowaych branży logistycznej

Przemysł

Wysoka wydajność i elastyczność procesów produkcyjnych jest niezwykle ważna w przemyśle. Dobrze dobrane palety, skrzyniopalety, nadstawki paletowe i inne niezbędne opakowania usprawniają transport surowców i półproduktów między dostawcami, magazynami i liniami produkcyjnymi. Z kolei usługi wynajmu, odzysku czy naprawy opakowań sprzyjają płynności Twoich procesów

produkcyjnych.Dowiedz się o produktach i usługach dla branży przemysłowej

Branża medyczna i farmaceutyczna

Wysokie wymagania higieniczne w branży medycznej, farmaceutycznej, czy kosmetycznej oznaczają korzystanie z palet i pojemników ściśle przeznaczonych do tych zastosowań. Oferujemy szeroką gamę palet higienicznych ,pojemników plastikowych czy skrzyniopalet niezbędnych do transportu i przechowywania surowców. Co więcej, duży wybór kontenerów rolkowych ułatwia pracę pralni w szpitalach i domach opieki.

Przeczytaj o produktach i usługach dedykowanch dla branży medycznej i farmaceutycznej

Branża papiernicza

Sukces w przemyśle celulozowo-papierniczym zależy od zintegrowanego łańcucha dostaw. Nasze palety, pojemniki, czy nadstawki umożliwiają spełnienie wysokich norm higienicznych oraz dostosowanie do produktu. W czasie dużego wzrostu produkcji możesz optymalizować koszty zakupu nowych nośników korzystając z usługi wynajmu opakowań.

Sprawdź pełną ofertę dla branży papierniczej

Branża detaliczna spożywcza

Elastyczność dostaw, wysokie standardy higieny i niezawodność łańcucha dostaw to kluczowe aspekty w branży spożywczej. Oferujemy palety, pojemniki plastikowe, nadstawki, regały paletowe i wiele innych narzędzi usprawniających codzienną logistykę. W czasie sezonowych szczytów produkcji jest możliwość wynajmu niezbędnych opakowań.

Przeczytaj o produktach i usługach dla branży spożywczej

Branża detaliczna

Szybkie reagowanie na nowe zapotrzebowanie, ekonomiczny i niezawodny łańcuch dostaw to potrzeba handlu detalicznego. Współpracujemy od lat z wieloma dostawcami oferując elastyczne rozwiązania dotyczące opakowań niezbędnych w konkretnym czasie i miejscu. Usługi, które oferujemy - wynajem, pooling, czy naprawa i konserwacja opakowań wspierają naszych Klientów w ich codziennej, pełnej wyzwań pracy.

Sprawdź ofertę dla branży handlu detalicznego

Poczta&Przesyłki

Wzrost znaczenia branży e-commerce powoduje szybki rozwój branży pocztowej, Wspieramy naszych Klientów w ich łańcucha dostaw, kiedy szybka dostawa każdej paczki ma znaczenie. Palety drewniane, pojemniki dystrybucyjne, czy rollkontenery, to tylko niektóre z wielu narzędzi umożliwiających płynność operacji. Dzięki usłudze zarządzania opakowaniami masz wgląd w każdy etap procesu dostarczania przesyłek.

Dowiedz się o produktach i usługach dla branży pocztowej