Projektowanie opakowań

Masz nietypowy produkt, który wymaga specjalnego opakowania? Musisz zintegrować opakowanie swojego produktu z linią produkcyjną lub łańcuchem dostaw swojego klienta? Skorzystaj z możliwości wykonania indywidualnego projektu. Dzięki naszym specjalistom, stworzysz lub odtworzysz nawet najbardziej skomplikowane opakowanie

Indywidualne projekty opakowań logistycznych wykonanych z metalu i drewna

Naszą specjalnością są opakowania wykonane z metalu lub drewna. W przeciwieństwie do plastiku, oba te materiały dają swobodę w projektowaniu nawet najbardziej skomplikowanych opakowań. Ich produkcja nie odbywa się na zasadzie bardzo drogich form wtryskowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dokładnie to, czego oczekujesz.

Coraz więcej opakowań, począwszy od nietypowych palet drewnianych, pojemników siatkowych czy indywidualnych kontenerów rolkowych lub pojemników metalowych jest projektowanych indywidualnie. Daje to ogromne oszczędności w łańcuchu dostaw. Sprawia także, że Twoje produkty są bezpieczne w trakcie transportu i magazynowania, umożliwiając bardzo często ich ponowne wykorzystanie.

Jak wygląda proces projektowania?

Nasz specjalny dział R&D, po otrzymaniu i analizie wszystkich informacji, dzięki zaawansowanym programom obliczeniowym tworzy koncepcję opakowania, rysunek techniczny oraz model 3D, z którego powstaje prototyp. Jest on następnie testowany i w razie konieczności modyfikowany. Po naniesieniu wszystkich poprawek i przeprowadzeniu testów, opakowanie jest gotowe do produkcji masowej.

Proces projektowania i wdrożenia wygląda następująco:

Etapy projektowania indywidualnych opakowań

Co zyskujesz?

  • Dedykowane opakowanie zwiększające wydajność Twojego łańcucha dostaw
  • Bezpieczeństwo Twoich produktów w transporcie i magazynowaniu
  • Techniczne i merytoryczne wsparcie podczas całego procesu
  • Testy i modyfikacje podczas procesu implementacji
  • Nadzór i serwis opakowań podczas ich użytkowania
  • Możliwość objęcia opakowań usługą poolingu lub zarzadzania opakowaniami zwrotnymi

Jak rozpocząć proces projektowania?

Skontaktuj się z nami używając poniższego formularza bądź napisz wiadomość na info@rotom.pl Nasi specjaliści zgromadzą odpowiednie dane i poinformują o kolejnych krokach. Znasz już specyfikację potrzebnego opakowania lub masz jego wzór? Przekaż nam wszystko, czym dysponujesz. Skróci to znacznie proces projektowania.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane