O nas

Każdego dnia, dzięki dostarczonym przez nas produktom i usługom logistycznym, tysiące naszych Klientów w całej Europie, realizuje potrzeby swoich klientów. Ponad 650 pracowników Grupy Rotom w 11 europejskich krajach czuwa nad tym, abyś mógł skorzystać z naszych usług i produktów we wskazanym miejscu i w odpowiednim czasie. Doradzamy i wspieramy, oferując najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do Twoich, indywidualnych potrzeb. Jesteśmy wsparciem w łańcuchu dostaw naszych Klientów już od ponad 40 lat!

Rotom jest obecny w Holandii (centrala), Belgii, Francji, Niemczech, Austrii, Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Danii. Sprawdź nasze dokładne lokalizacje.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych produktów do transportu i magazynowania oraz oferujemy kompleksowe usługi logistyczne.

Palety drewniane Transport wewnętrzny Palety plastikowe Nadstawki paletowe Siatkowe kontenery rolkowe Regały magazynowe Mobilrack Pojemniki plastikowe Skrzyniopalety plastikowe Pojemniki metalowe, Gitterbox Zobacz wszystkie kategorie produktów Zobacz wszystkie usługi Wynajem opakowań Pooling opakowań Odzysk opakowań Logistyka opakowań - zarządzanie obiegiem opakowań Projektowanie opakowań na zamówienie Naprawa i serwis opakowań Skup europalet i opakowań logistycznych

Grupa Rotom – fakty i liczby

Grupa Rotom istnieje na europejskim rynku od ponad 40 lat. Centrala firmy znajduje się w Son, niedaleko Eindhoven w Holandii.


ponad 500 pracowników

PONAD 650 PRACOWNIKÓW

15 oddziałów Rotom w Europie

27 LOKALIZACJI W 11 KRAJACH

ponad 10 mln palet rocznie

PONAD 16 MLN PALETDOSTARCZANYCH KAŻDEGO ROKU

30 lat doświadczenia w logistyce

40 LAT DOŚWIADCZENIANA EUROPEJSKIM RYNKU


Misja i ambicje

Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom konkretnych korzyści poprzez wsparcie ich łańcucha dostaw, dzięki najlepszym produktom i usługom logistycznym. Rotom pomaga firmom o zasięgu europejskim w optymalizacji ich łańcucha dostaw, aby mogły skupić się na swojej głównej działalności.

Nasze podstawowe wartości to:

  • Jakość
  • Niezawodność
  • Elastyczność
  • Skuteczność w poszukiwaniu rozwiązań

Nasze ambicje to stać się wiodącą firmą w naszej branży w Europie, poprzez ciągłe usprawnianie i doskonalenie łańcuchów dostaw naszych Klientów. Chcemy to osiągnąć poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań, produktów i usług logistycznych, które poprawią wydajność procesów logistycznych, przynosząc jednocześnie wymierne oszczędności.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane