O nas

Każdego dnia, dzięki dostarczonym przez nas produktom i usługom logistycznym, tysiące naszych Klientów w całej Europie, realizuje potrzeby swoich klientów. Ponad 650 pracowników Grupy Rotom w 11 europejskich krajach czuwa nad tym, abyś mógł skorzystać z naszych usług i produktów we wskazanym miejscu i w odpowiednim czasie. Doradzamy i wspieramy, oferując najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do Twoich, indywidualnych potrzeb. Jesteśmy wsparciem w łańcuchu dostaw naszych Klientów już od ponad 40 lat!

Rotom jest obecny w Holandii (centrala), Belgii, Francji, Niemczech, Austrii, Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Danii. Sprawdź nasze dokładne lokalizacje.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych produktów do transportu i magazynowania oraz oferujemy kompleksowe usługi logistyczne.Grupa Rotom – fakty i liczby

Grupa Rotom istnieje na europejskim rynku od ponad 40 lat. Centrala firmy znajduje się w Son, niedaleko Eindhoven w Holandii.


ponad 500 pracowników

PONAD 650 PRACOWNIKÓW

15 oddziałów Rotom w Europie

27 LOKALIZACJI W 11 KRAJACH

ponad 10 mln palet rocznie

PONAD 16 MLN PALETDOSTARCZANYCH KAŻDEGO ROKU

30 lat doświadczenia w logistyce

40 LAT DOŚWIADCZENIANA EUROPEJSKIM RYNKU


Misja i ambicje

Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom konkretnych korzyści poprzez wsparcie ich łańcucha dostaw, dzięki najlepszym produktom i usługom logistycznym. Rotom pomaga firmom o zasięgu europejskim w optymalizacji ich łańcucha dostaw, aby mogły skupić się na swojej głównej działalności.

Nasze podstawowe wartości to:

  • Jakość
  • Niezawodność
  • Elastyczność
  • Skuteczność w poszukiwaniu rozwiązań

Nasze ambicje to stać się wiodącą firmą w naszej branży w Europie, poprzez ciągłe usprawnianie i doskonalenie łańcuchów dostaw naszych Klientów. Chcemy to osiągnąć poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań, produktów i usług logistycznych, które poprawią wydajność procesów logistycznych, przynosząc jednocześnie wymierne oszczędności.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane