Certyfikaty

Rotom Polska, aby zapewnić klientom produkty spełniające wszelkie międzynarodowe standardy technologiczne oraz jakościowe uzyskała szereg certyfikatów zaświadczających o naszym profesjonalizmie. Na tej stronie znajdą Państwo kopie tych certyfikatów.

ISO 9001 PL & EN

Aby móc zapewnić wysoką jakość produkowanych przez nas palet drewnianych oraz wielu innych produktów uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. Zakres certyfikatu obejmuje produkcję oraz usługi naprawy i wynajmu opakowań drewnianych, handel wyrobami do transportu i składowanie produktów.

ISO 9001 Polski ISO 9001 Polski Size: 0.17 MB
ISO 9001 English ISO 9001 English Size: 0.17 MB

Certyfikat IPPC

Świadectwo IPPC uprawnia nas do poddawania palet i innych opakowań drewnianych do obróbki fitosanitarnej zgodnej z ISPM 15. Proces ten odbywa się w nowoczesnej suszarni w siedzibie Rotom Polska.

Warunki techniczno-organizacyjne obróbki termicznej drewna w firmie "ROTOM POLSKA Z-d Komorniki" zapewniają produkcję wyrobów z drewna w sposób zgodny z wymaganiami fitosanitarnymi określonymi w dokumentach odniesienia. Urządzenia i procesy umożliwiają wykonanie obróbki termicznej w taki sposób, że wewnątrz drewna osiągnięta zostanie temperatura co najmniej 56 stopni przez co najmniej 30 minut (co upoważnia firmę do oznaczenia wyrobów znakiem HT).

IPPC 2020-2022 PL IPPC 2020-2022 PL Size: 0.7 MB
IPPC 2020-2022 EN IPPC 2020-2022 EN Size: 0.69 MB

Licencja EPAL

Licencja organizacji EPAL uprawnia nas do naprawy oraz sprzedaży używanych palet drewnianych EUR Epal. O wykonaniu niezbędnych napraw świadczyć będzie także specjalny gwóźdź z numerem naszej licencji.

Rotom Polska posiada licencję na naprawę palet EUR Epal wydany przez organizację European Pallet Association (EPAL). Firma, która stara się o licencję EPAL, musi wyprodukować serię wyrobów zgodnych z wytycznymi UiC-435.2 oraz normą DIN EN 13698-1.

Licencja EPAL - Naprawa 800x1200 mm EPAL 1 - Rotom Polska Sp. z o.o., Pniewy Licencja EPAL - Naprawa 800x1200 mm EPAL 1 - Rotom Polska Sp. z o.o., Pniewy Size: 0.26 MB
Licencja EPAL - Naprawa Gitterboxów - Rotom Polska Sp. z o. o. , Komorniki Licencja EPAL - Naprawa Gitterboxów - Rotom Polska Sp. z o. o. , Komorniki Size: 0.18 MB
Licencja EPAL - Naprawa 800x1200 mm EPAL 1 - Rotom Polska Sp. z o.o., Komorniki Licencja EPAL - Naprawa 800x1200 mm EPAL 1 - Rotom Polska Sp. z o.o., Komorniki Size: 0.74 MB

Certyfikat PEFC

Certyfikacja wg standardu PEFC „Chain of Custody of Forest-based Products” pozwala na weryfikację pochodzenia drewna na każdym etapie jego przetworzenia i przepływu. Do spełnienia minimalnych wymagań systemu certyfikacji łańcucha dostaw PEFC można wykorzystać funkcjonujące w organizacji systemy zarządzania: jakością (ISO 9001) i/lub środowiskiem (ISO 14001).

Certyfikaty FSC i PEFC stanowią dowód, że produkcja, przetwarzanie i handel drewnem oraz produktami pochodzenia leśnego odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE. Oznacza to, że stosowane przez przedsiębiorstwo drewno pochodzi z legalnych źródeł.

Certyfikat PEFC Certyfikat PEFC Size: 0.48 MB

Certyfikat TÜV Mobilracks - mobilne regały magazynowe

Jednym z najpopularniejszych produktów firmy Rotom jest mobilny system regałowy typu Mobilrack. Ponieważ nie trzeba go na stałe mocować do podłoża, wielu naszych klientów wyrażało obawy o jego stabilność i nośność. Aby potwierdzić jakość naszego produktu uzyskaliśmy certyfikat TÜV na nasze regały Mobilrack. Certyfikat TÜV na regały mobilne typu Mobilrack. Oznacza, że produkty są bezpieczne i odznaczają się wysoką jakością

Certyfikat TÜV Certyfikat TÜV Size: 0.05 MB