Wynajem opakowań

Oddajemy do Twojej dyspozycji tysiące produktów logistycznych, które możesz u nas wynająć. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, bo wynajmowane produkty otrzymasz bardzo szybko. To wygodne również wtedy, gdy chcesz uniknąć kosztownego składowania nieużywanych opakowań. Nie ma nic gorszego jak przestoje w produkcji lub w łańcuchu dostaw spowodowane brakiem właściwych opakowań. Nikt nie lubi także ponosić niepotrzebnych kosztów magazynowania i utrzymania opakowań, gdy zalegają nieużywane w magazynie. Dlatego wynajem jest tak korzystny!

Co można wynająć?

Produkty, które przeznaczamy na wynajem, to starannie wyselekcjonowana grupa bardzo trwałych i wydajnych opakowań, które z łatwością dostosują się do Twoich wymagań. Z reguły wynajmujemy opakowania standardowe, ale w wielu przypadkach możemy zaproponować także bardziej specjalistyczny produkt.

 

Najczęściej wynajmowane produkty to:

Dlaczego wynajem się opłaca?

Ponieważ jest szybki, prosty i nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych. Pozwoli na zrealizowanie zwiększonej ilości zamówień od Twojego Klienta lub podczas tzw. wysokiego sezonu, bez dodatkowych inwestycji w zakup dodatkowych opakowań. Jest także elastyczny, bo z łatwością przedłużysz okres wynajmu. Jest również bezpieczny, bo wszystkie wynajmowane opakowania są przez nas sprawdzone i łatwe w użyciu.

Gdy wynajmujesz zyskujesz również:

  • Wolne środki na inne, ważne inwestycje
  • Elastyczność w łańcuchu dostaw
  • Brak niepotrzebnych kosztów utrzymania pustych opakowań
  • Doradztwo w doborze odpowiednich produktów na wynajem
  • Szybką dostawę wynajmowanych produktów z jednego z 20 magazynów w Europie

Jak skorzystać z wynajmu opakowań?

Po prostu wypełnij poniższy formularz, a kopię zapytania otrzymasz na swój adres e-mail. Możesz również zapytać o wynajem wprost ze strony poświęconej produktowi w ramach naszego serwisu. W obu przypadkach skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dogodną ofertę, którą dostosujemy do Twoich wymagań.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego specjalnego serwisu Rotomrent poświęconego tylko wynajmowi produktów logistycznych. Znajdziesz tam naszą pełną gamę opakowań na wynajem, historie i opinie naszych Klientów.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane