Wynajem opakowań

Oddajemy do Twojej dyspozycji tysiące produktów logistycznych, które możesz u nas wynająć. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, bo wynajmowane produkty otrzymasz bardzo szybko. To wygodne również wtedy, gdy chcesz uniknąć kosztownego składowania nieużywanych opakowań. Nie ma nic gorszego jak przestoje w produkcji lub w łańcuchu dostaw spowodowane brakiem właściwych opakowań. Nikt nie lubi także ponosić niepotrzebnych kosztów magazynowania i utrzymania opakowań, gdy zalegają nieużywane w magazynie. Dlatego wynajem jest tak korzystny!

Co można wynająć?

Produkty, które przeznaczamy na wynajem, to starannie wyselekcjonowana grupa bardzo trwałych i wydajnych opakowań, które z łatwością dostosują się do Twoich wymagań. Z reguły wynajmujemy opakowania standardowe, ale w wielu przypadkach możemy zaproponować także bardziej specjalistyczny produkt.

Najczęściej wynajmowane produkty to:

Dlaczego wynajem się opłaca?

Ponieważ jest szybki, prosty i nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych. Pozwoli na zrealizowanie zwiększonej ilości zamówień od Twojego Klienta lub podczas tzw. wysokiego sezonu, bez dodatkowych inwestycji w zakup dodatkowych opakowań. Jest także elastyczny, bo z łatwością przedłużysz okres wynajmu. Jest również bezpieczny, bo wszystkie wynajmowane opakowania są przez nas sprawdzone i łatwe w użyciu.

Gdy wynajmujesz zyskujesz również:

  • Wolne środki na inne, ważne inwestycje
  • Elastyczność w łańcuchu dostaw
  • Brak niepotrzebnych kosztów utrzymania pustych opakowań
  • Doradztwo w doborze odpowiednich produktów na wynajem
  • Szybką dostawę wynajmowanych produktów z jednego z 15 magazynów w Europie

Jak wynająć?

Po prostu wypełnij poniższy formularz – kopię otrzymasz na Twój adres e-mail. Możesz również zapytać o wynajem wprost ze strony poświęconej produktowi. W obu przypadkach skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe i przedstawimy dogodną ofertę. Dostosujemy ją do Twoich wymagań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego specjalnego serwisu Rotomrent poświęconego tylko wynajmowi produktów logistycznych. Znajdziesz tam naszą pełną gamę opakowań na wynajem, historie i opinie naszych Klientów. Będziesz miał również możliwość złożenia konkretnego zapytania o cenę wynajmu.

...

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB

*Pola wymagane