Producent opakowań i palet

Produkcja palet drewnianych

Produkcja palet drewnianych to nasza specjalność. Palety drewniane produkujemy od ponad 30 lat. Początkowo była to produkcja ręczna i półautomatyczna. Każdy z elementów palety wykonywany był oddzielnie a później w osobnej linii, poszczególne elementy były łączone w całość. Obecnie, produkcja palet to także bardzo nowoczesna i w pełni zautomatyzowana linia do produkcji firmy CAPE, osiągającą wydajność do 4000 sztuk dziennie. Przy takim sposobie produkcji , wszystkie elementy palet są łączone w gotowy wyrób na jednej linii produkcyjnej. Dzięki maksymalnej automatyzacji i precyzji robotów na każdym etapie procesu, końcowy produkt cechuje wysoka jakość poparta certyfikatem ISO 9001. Dzięki dużej wydajności linii produkcyjnej nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach. Poznaj naszą ofertę palet drewnianych o typowych konstrukcjach.

Palety drewniane o nietypowej konstrukcji

Produkujemy palety nie tylko w typowych rozmiarach. Coraz większą część naszej produkcji stanowią palety o nietypowych konstrukcjach i parametrach. Dzięki naszemu doświadczeniu, wspólnie z naszymi Klientami projektujemy, a później produkujemy palety na indywidualne zamówienie. W oparciu o charakterystykę przewożonego produktu, rodzaj transportu oraz sposób przechowywania, projektujemy paletę tak, aby zapewnić jak największą wydajność łańcucha dostaw, bezpieczeństwo transportowanych produktów i osiągnąć zamierzone oszczędności. W trosce o ochronę środowiska naturalnego, na każdym etapie kierujemy się filozofią zrównoważonego rozwoju, polegającą na osiągnięciu odpowiedniej konstrukcji opakowania przy optymalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany produkcją palet na zamówienie, albo masz specyfikację lub zdjęcie produktu, który chciałbyś zamówić wypełnij poniższy formularz lub wyślij zapytanie na info@rotom.pl Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę.

Projektowanie i produkcja skrzyń drewnianych

Podobnie jak w przypadku palet drewnianych, oprócz dostępnych typowych produktów, takich jak drewniane nadstawki paletowe, z których możesz stworzyć skrzynię, projektujemy i produkujemy drewniane skrzynie na zamówienie. Wykonujemy je z drewna, sklejki bądź innych materiałów, które ze względu na swoje parametry, stanowią najlepszy wybór dla konkretnego projektu. Skrzynie drewniane, tak jak palety drewniane produkujemy z użyciem robota, który znacznie przyspieszył naszą produkcję oraz zapewnił wysoką jakość dzięki 100% powtarzalności.

Wykonujemy nawet najbardziej złożone konstrukcje, służące do przechowywania lub transportu najbardziej nietypowych produktów. Skrzynia długa na ponad 5 metrów? Dlaczego nie! Skrzynia zbudowana z 3 elementów: paleta, nadstawa i pokrywa? Dla nas nie jest to problem.

Jeśli szukasz niestandardowych skrzyń drewnianych użyj poniższego formularza kontaktowego bądź napisz wiadomość na info@rotom.pl. Wspólnie zaprojektujemy skrzynię drewnianą dostosowaną do Twoich potrzeb.

Produkcja kontenerów rolkowych

Wiemy o tym, że typowa konstrukcja, często uznawana za standard, sprawdza się w większości przypadków. No właśnie, w większości nie znaczy wszędzie. Dlatego dajemy Ci możliwość modyfikacji istniejącej już konstrukcji lub zaprojektowania własnego rollkontenera, abyś mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.

Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, nasz dział projektowy, używając metody modelowania 3D, zaproponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Po zakończeniu fazy projektowania wykonamy prototyp rollkontenera, który będziesz mógł przetestować, a po naniesieniu ewentualnych poprawek, rozpoczniemy produkcję masową. Nie martw się o już posiadane rollkontenery w starej specyfikacji. Dzięki usłudze wykupu opakowań, stare kontenery rolkowe odkupimy od Ciebie na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki temu znacznie obniżysz koszt zakupu nowych kontenerów rolkowych. Skorzystaj również z możliwości naprawy i konserwacji opakowań, aby zapewnić Twoim pracownikom bezpieczną, a Twojej Firmie wydajną pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kontenerów rolkowych, dostosowanych specjalnie dla Twojej firmy, wypełnij poniższy formularz lub wyślij zapytanie na info@rotom.pl, a my zajmiemy się resztą.

Projektowanie i produkcja specjalnych pojemników metalowych

Potrzebujesz nietypowych pojemników siatkowych lub koszy metalowych? A może szukasz składanej skrzyni metalowej o nietypowej budowie? Jeśli nie satysfakcjonują Cię standardowe konstrukcje lub Twój produkt wymaga specjalnego opakowania, dostosowanego do wymagań Twojego klienta, skorzystaj z naszych usług. Możemy zaprojektować od podstaw lub wycenić produkcję w oparciu o posiadaną przez Ciebie specyfikację. Jeśli natomiast dysponujesz wzorem opakowania, pełną specyfikację odtworzymy na jego podstawie. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji skrzyń metalowych, koszy siatkowych i pojemników metalowych o konstrukcji składanej. Produkujemy długie i krótkie serie. Dostarczone pojemniki możemy objąć usługą naprawy i konserwacji opakowań, aby zapewnić Ci komfort długiego użytkowania.

Jeśli standardowe pojemniki metalowe dostępne na rynku nie spełniają Twoich oczekiwań, wypełnij poniższy formularz lub wyślij zapytanie na info@rotom.pl Skontaktujemy się z Tobą i po zebraniu konkretnych informacji zaprojektujemy Twoje opakowanie.