Marc David nowym Prezesem Rotom Polska

Marc David nowym Prezesem Rotom Polska

Z początkiem października stanowisko Prezesa Zarządu Rotom Polska Sp. z o.o. obejmuje Marc David, zastępując Arkadiusza Żaka, który po prawie 17 latach zarzadzania spółką i osiągnięciu wielu sukcesów, ustąpił z tego stanowiska.

Nowy Prezes Rotom Polska Marc David pochodzi z Wiednia. Jego ogromne doświadczenie i wiedza to nieoceniona wartość, którą teraz chce wykorzystać w zarzadzaniu nową dla siebie organizacją.

Choć z pochodzenia jest Austriakiem, swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Czechach, Arabii Saudyjskiej ale także w Polsce. Biegle mówi w czterech językach: angielskim, niemieckim, czeskim i polskim. Od kilku lat jest mieszkańcem pięknego, jak sam przyznaje Wrocławia. Pasjonuje się sportem, historią oraz ceni dobrą literaturę o tematyce historycznej.

"To dla mnie fantastyczne nowe wyzwanie ale również zaszczyt" przyznaje Marc David "Dołączam do wspaniałego zespołu, który jest bardzo doświadczony, a także zmotywowany i otwarty na nowe możliwości. Jestem pewien, że wspólnie możemy osiągnąć bardzo wiele" dodaje nowy Prezes Rotom Polska.

Witamy w zespole i życzymy powodzenia!