Nowa identyfikacja wizualna w całej Grupie Rotom

Nowa identyfikacja wizualna w całej Grupie Rotom

Grupa Rotom rośnie dynamicznie. Nasz rozwój ma charakter nie tylko lokalny (w każdym kraju), ale również międzynarodowy. Będąc wiodącym dostawcą usług i produktów logistycznych w całej Europie, bardzo ważne jest zachowanie jednolitej identyfikacji wizualnej. Ten proces właśnie się rozpoczął. Nasza centrala w Son i Breugel oraz zakład produkcyjny w Maasbrachcie zostały poddane gruntownej metamorfozie.

"Jeśli rośniesz jako organizacja" mówi Arjan Kuiper (CEO), "profesjonalny wygląd jest ważny, ponieważ budujesz swoją markę. Dlatego zależy nam na spójności naszego wizerunku, tak lokalnego jak i międzynarodowego. Chcemy, aby nasi Klienci mogli łatwo podążać za naszą marką, jako gwarantem zaufania i profesjonalizmu. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, wszystkie 16 oddziałów w całej Europie zostaniepoddanych gruntownej zmianie mającej na celu utrzymanie jednolitej identyfikacji wizualnej"

Chcesz się dowiedzieć o nowym wizerunku Rotom? Zapraszamy do odwiedzenia naszej centrali w Son oraz oddziałów w Breugel i Maasbracht.