Nowy biurowiec w Maasbracht - holenderskiej siedzibie Rotom

Nowy biurowiec w Maasbracht - holenderskiej siedzibie Rotom

"Klienci muszą również widzieć, iż nasze rzemiosło, ułatwienie zasobów logistycznych odzwierciedla się w naszej komunikacji. W nadchodzących miesiącach zapewnimy naszym szesnastu biurom w całej Europie nowy wygląd i styl ”.Arjan Kuiper — CEO Rotom Europe

Choć czasy nie należą do łatwych, dotrzymujemy słowa! Grupa Rotom dynamicznie się rozwija! Budujemy zaufanie naszych klientów, którzy potwierdzają wysoką jakość usług, jak również profesjonalny wizerunek. Aby wzmacniać spójność marki, Rotom Holandia oddało do użytku nowy biurowiec w Maasbracht.

Biurowiec Rotom Holandia istotnym elementem rozwoju firmy

Całkowicie nowe biuro jest częścią naszej nowej lokalizacji produkcyjnej w Maasbracht o powierzchni co najmniej 37 000 m2. W nowym miejscu powstała hala produkcyjna i hala suchego składowania oraz ultranowoczesna linia do sortowania i naprawy palet. Dzięki temu mamy dodatkowe możliwości, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na opakowania logistyczne.

W zeszłym tygodniu to budowa nowego biura została ukończona przez firmę Derckx BV z Weert, która włożyła w to wiele wysiłku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu prac i dziękujemy firmie Derckx BV za wspaniałą współpracę. Jesteśmy pewni, że w tak komfortowych warunkach nasi pracownicy zrobią wszystko, aby zapewnić wysoką jakość obsługi Klienta.