Rotom i Lievaart - Slaghuis wspólnie wkraczają w przyszłość

Rotom i Lievaart - Slaghuis wspólnie wkraczają w przyszłość

Rotom podejmuje kolejny krok, aby stać się liderem na europejskim rynku zrównoważonych rozwiązań w zakresie nośników logistycznych. Dzięki przejęciu Lievaart-Slaghuis, Rotom jest w stanie znacznie rozszerzyć swoje produkty i usługi w zakresie nowych i używanych palet w krajach Beneluksu.

Lievaart-Slaghuis, założona w 1982 roku, jest firmą rodzinną z siedzibą w Hoek van Holland i Standdaarbuiten. Firma stała się wiodącym i niezawodnym dostawcą palet drewnianych oraz powiązanych produktów i usług w Holandii. Lievaart-Slaghuis działa jako "kompleksowy opiekun" w łańcuchu logistycznym swoich klientów, zapewniając odpowiedni rodzaj i liczbę palet na miejscu, transport, odbiór palet, sortowanie i naprawę, a także pooling i niestandardowe rozwiązania paletowe.

Charles Slaghuis (CEO, Lievaart-Slaghuis): "Od wielu lat naszą misją jest, aby jak najlepiej i jak najskuteczniej zaspokajać potrzeby klientów w zakresie palet. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że dzięki Rotom znaleźliśmy partnera, z którym dzielimy tę samą wizję i możemy w ten sposób wzajemnie się wzmacniać, aby zapewnić świetlaną przyszłość naszym pracownikom i klientom".

Cały zespół zarządzający Lievaart-Slaghuis pozostanie, aby kierować firmą i wspierać dalszy rozwój biznesu w ramach grupy Rotom.

Arjan Kuiper (CEO, Rotom): "Jesteśmy bardzo podekscytowani wspaniałym dopasowaniem pod względem kultury, profesjonalizmu i ambicji między Lievaart-Slaghuis i Rotom. Zaangażowanie podejście Lievaart-Slaghuis, rodzaj klientów i zasięg geograficzny doskonale wpisuje się w obecność Grupy Rotom w krajach Beneluksu".

Rotom wspiera firmy w zakresie zrównoważonych rozwiązań logistycznych w 11 krajach w Europie. Firma jest w stanie zarządzać całą logistyką opakowań zwrotnych (nowych i używanych palet drewnianych i plastikowych, metalowych kontenerów rolkowych itp.) w łańcuchach dostaw klientów, od zakładu produkcyjnego, aż po odbior nośnika na końcu łańcucha, z jednym punktem kontaktowym wspieranym przez gęstą sieć europejskich lokalizacji. Rozwiązania Rotom w zakresie opakowań logistycznych tworzą bardziej wydajny i zrównoważony łańcuch dostaw dla klientów (w tym redukcję kosztów i wzrost ilości materiałów pochodzących z recyklingu).