Rotom Polska laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2023

Rotom Polska laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2023

Miło nam poinformować, iż nasza firma kolejny raz znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2023, czyli zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w naszym regionie.

To już 15 edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes, wspólnie z firmą Dun & Bradstreet. Celem tego rankingu jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie. Głównym kryterium jest najwyższy średni roczny wzrost wartości.


Lista nagrodzonych opracowywana jest na podstawie wyceny spółek według metody szwajcarskiej, która uwzględniała wyniki finansowe i wartość aktywów z lat 2017-2021 na podstawie: poziomu sprzedaży, zysku netto, wartości majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.


Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia. Jest to dla nas zaszczyt, że już kolejny raz znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Liczne inwestycje oraz szereg innowacji okazały się dobrą strategią i wyznaczyły optymalny kurs rozwoju naszej firmy.