Rotom Polska po raz kolejny w gronie najdynamiczniej rozwijajacych się firm w Polsce

Rotom Polska po raz kolejny w gronie najdynamiczniej rozwijajacych się firm w Polsce

Gazele Biznesu 2022 to już kolejna edycja plebiscytu, w której firma Rotom Polska potwierdziła swoją przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w 2022 roku.

Plebiscyt Gazele Biznesu to najstarszy i z pewnością najpopularniejszy ranking małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorem tego rankingu jest od samego początku Puls Biznesu, a jego pierwsza edycja odbyła się 23 lata temu. Obecność w rankingu oznacza, że firma nie tylko stale się rozwija ale także jest transparentna.

Tegoroczna edycja brała pod uwagę wyniki finansowe za lata 2020-2022 - nagrodzone zostały firmy, które w tych latach notowały ciągły wzrost przychodów ze sprzedaży oraz ani razu nie zanotowały straty.


Jest nam niezmiernie miło, że nasza firma po raz kolejny znalazła się w tym plebiscycie. Utrzymanie ciągłego rozwoju nie jest sprawą łatwą. Jest to dość trudne wyzwanie, szczególnie w tak dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej, tak mocno związanej z aktualną atmosferą geopolityczną i wynikających z niej zmian.


Bardzo dziękujemy naszym partnerom, dostawcom i klientom za zaufanie i współpracę. Wierzymy, że to wyróżnienie to także efekt naszych wspólnych relacji biznesowych, opartych na transparentności i zaufaniu.