Oddział Rotom Polska w Dąbrowie Górniczej z certyfikatem EPAL

Oddział Rotom Polska w Dąbrowie Górniczej z certyfikatem EPAL

Do grona posiadaczy licencji EPAL dołączył nasz oddział w Dąbrowie Górniczej. W praktyce oznacza to, że naprawa i konserwacja palet EURO odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami.

Palety EPAL jakość i niezawodność

Każdy nabywca palet na licencji EPAL wie doskonale, że jest to produkt w 100% bezpieczny. Dzięki uniwersalności produkt ten jest wymiennym nośnikiem logistycznym na całym globie.
Licencja organizacji EPAL uprawnia nas do naprawy oraz sprzedaży używanych palet drewnianych EUR EPAL nie tylko w Dąbrowie Górniczej ale także w Komornikach, w Pniewach i Kwidzynie gdzie również posiadamy licencję na tego typu usługę. Każda paleta naprawiona przez nas, zgodnie z wytycznymi EPAL, jest specjalnie oznakowana. Jest to potwierdzenie, że paleta w 100% jest sprawna i nadaje się do ponownego obrotu.

Drugie życie palet

W łańcuchu dostaw jest wiele obszarów, w których śmiało można wdrażać elementy zrównoważonego rozwoju. Wiele podmiotów zastanawia się jak obniżyć koszty, przy jednoczesnym ukłonie w kierunku naszej zielonej planety. Dzięki współpracy z nami nie tylko oszczędzasz dając nowe życie "starym" paletom zgodnie z wytycznymi EPAL ale zmniejszasz także ślad węglowy.

Naprawa i konserwacja opakowań w praktyce

Chciałbyś podjąć współpracę z nami? To nic trudnego, wystarczy wypełnić formularz na stronie kontaktowej, a kopię zapytania otrzymasz na swój adres e-mail lub po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie, a pomożemy Ci przedkładając stosowną ofertę na naprawę lub konserwację twoich palet.