Rotom Polska uzyskał licencję EPAL na naprawę koszy Gitterbox

Rotom Polska uzyskał licencję EPAL na naprawę koszy Gitterbox

Wysokie standardy, którym mają sprostać firmy świadczące usługi logistyczne, zmuszają do ciągłych kontroli i napraw nośników ładunków. Chcąc pomóc naszym Klientom, Rotom Polska rozwija dział usług logistycznych.

Z radością informujemy, że w sierpniu 2020 r. uzyskaliśmy certyfikat EPAL o numerze PL-378, dający uprawnienia Rotom Polska do naprawy skrzyń metalowych typu Gitterbox zgodnie z wytycznymi EPAL.

Jesteśmy kolejnym krajem z Grupy Rotom, który posiada licencję EPAL do naprawy pojemników metalowych Gitterbox. Inne kraje posiadające tego typu uprawnienia to Rotom Hiszpania i Rotom Austria.

Co daje posiadanie licencji EPAL na naprawę koszy Gitterbox?

EPAL to gwarancja jakości. Oznacza to, że tylko firmy posiadające taką licencję są uprawnione do naprawy koszy metalowych Gitterbox. Dbają o to, by opakowanie po naprawie dalej było pojemnikiem metalowym, zgodnym ze standardami EPAL. Dzięki temu kosze metalowe dalej mogą funkcjonować jako produkty wymienne. Odpowiednia wiedza poparta doświadczeniem jest kluczowa w utrzymaniu skrzyń Gitterbox w odpowiedniej kondycji.

Jak wygląda naprawa pojemników Gitterbox w Rotom Polska?

Dostosowujemy się do wymagań rynku, a wszelkie naprawy koszy metalowych Gitterbox przeprowadzamy w naszych halach warsztatowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie i konserwacji opakowań. Pomagamy utrzymać kosze metalowe Gitterbox w idealnym stanie.

Dokonujemy regeneracji wszelkich elementów metalowych polegających między innymi na spawaniu, prostowaniu lub uzupełnianiu ścian oraz naprawie zamków utrzymujących klapy. Priorytetem jest dla nas zawsze jakość wykonywanych napraw zgodna z wytycznymi EPAL oraz satysfakcja klienta.

Poszukujesz możliwości naprawy swoich pojemników metalowych, palet lub innych opakowań? Zapraszamy do kontaktu, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pokażemy najlepsze rozwiązania dla Twojej branży!

Produkty polecane