Nasze usługi i produkty bliżej Ciebie, czyli nowe oddziały Rotom Polska

Nasze usługi i produkty bliżej Ciebie, czyli nowe oddziały Rotom Polska

Bardzo się cieszymy, że Rotom Polska cały czas się rozwija. Możemy się pochwalić dwoma nowymi oddziałami - w Pniewach, koło Poznania, oraz w Dąbrowie Górniczej na Górnym Śląsku. Konsekwentnie realizujemy politykę zwiększania dostępności usług związanych z opakowaniami logistycznymi aby wspierać naszych partnerów biznesowych w ich codziennej pracy.

Jak ten rozwój komentuje Arkadiusz Żak, prezes firmy Rotom Polska?

“Rotom chce być bliżej Klientów, wspierać nowe łańcuchy dostaw, dlatego rozszerzamy sieć magazynów aby nasze produkty i usługi były w zasięgu ręki. Dzięki temu liczymy na bliższą współpracę z Klientami na tych obszarach”

Co się znajduje w nowych lokalizacjach Rotom?

W dwóch nowych oddziałach znajdują się magazyny oraz realizowane są usługi związane z naprawą i konserwacją palet a także poolingu opakowań.

Razem z dwoma nowymi oddziałami znajdujemy się już w 5 lokalizacjach na terenie Polski. Centrala firmy znajduje się w Środzie Śląskiej pod Wrocławiem. Obecnie Grupa Rotom działa prężnie już w 20 miejscach w Europie dążąc sukcesywnie do zwiększania ilości swoich placówek oraz skupiając się na dostępności usług logistycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów jeszcze efektywniej, będąc często kluczowym partnerem w ich łańcuchach dostaw.