Pallet Banking

Logistyka opakowań zwrotnych jest bardzo kosztowna, kiedy odległość do Twoich klientów mierzona jest w setkach czy nawet tysiącach kilometrów. Czy można uniknąć ogromnych kosztów transportu powrotnego opakowań?

Zdecydowanie tak! To właśnie dzięki usłudze Pallet Banking, nie musisz transportować swoich zwrotnych opakowań. My dostarczymy je do Ciebie z naszego najbliższego magazynu. Obejrzyj poniższą animację i zobacz jak to działa.

Zrównoważone rozwiązanie dla standardowych nośników logistycznych

Jeśli do transportu swoich towarów używasz standardowych nośników logistycznych takich jak paleta Euro, paleta plastikowa H1 czy Pojemnik Euronorm E2, ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Nie musisz mieć nawet własnych opakowań. Możemy dostarczyć Ci opakowania, abyś mógł wysłać na nich swoje produkty. Po dostawie, puste opakowania odbierzemy od Twoich klientów. Dzięki temu nie musisz ponosić kosztów transportu powrotnego pustych nośników.

Korzystając z Pallet Banking możesz zaoszczędzić nawet 80% kosztów opakowań i jednocześnie zredukować emisję CO2 aż o 90%. Jak to możliwe?

Pallet banking – trochę jak w banku, tylko że z paletami

Dzięki ogromnej ilości lokalizacji w niemal całej Europie, nasze magazyny z dostępnymi opakowaniami są gotowe abyś mógł z nich skorzystać. Nie musisz ponosić kosztów kolejnych nośników logistycznych i potem przewozić ich z powrotem do swojego magazynu. Po prostu "wypłacasz" je z naszego najbliższego magazynu i zwracasz, czyli "wpłacasz" do najbliższego magazynu blisko Twojego klienta. To trochę tak jak w banku – dlatego nazwaliśmy tę usługę Pallet Banking.

Pallet banking dla operatorów logistycznych

Reprezentujesz firmę logistyczną i jesteś odpowiedzialny za logistykę zwrotną opakowań swojego Klienta? Dzięki usłudze Pallet Banking możesz sporo zaoszczędzić.

Korzystając z Pallet banking zoptymalizujesz logistykę i koszty transportu. Nie musisz fizycznie docierać do każdej lokalizacji swojego klienta w celu odebrania pustych opakowań. Dzięki naszej rozbudowanej sieci magazynów zrobimy to za Ciebie. Opakowania odbierzesz najbliżej swojej lokalizacji w optymalnych dla Ciebie ilościach (FTL). Ograniczysz koszty i jednocześnie zmniejszysz emisję CO2. Twój klient to doceni.

Pallet banking – zacznij już dziś!

Skorzystaj z naszego banku palet i pojemników. Wypełnij poniższy formularz i prześlij swoje zapytanie. Nasi specjaliści od Pallet Banking przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę. Dzięki temu zredukujesz koszty, a Twój łańcuch dostaw stanie się bardziej zrównoważony.

KOPIA ZAPYTANIA ZOSTANIE

WYSłANA DO CIEBIE E-MAILEM

Nie wybrano pliku
X Maksymalny rozmiar <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Pola wymagane