Wspierajmy się, pamiętając o bezpieczeństwie

W związku z trudną sytuacją, z jaką wszyscy musimy się teraz zmierzyć, chcielibyśmy przedstawić poniżej najważniejsze informacje, dotyczące naszego funkcjonowania.

Bezpieczeństwo pracy

Jak zdecydowana większość firm, wprowadziliśmy zmiany mające na celu poprawę bezpieczeństwa naszych pracowników, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa, ale zachować możliwość nieprzerwanej produkcji.
Pracownicy produkcyjni zostali podzieleni na odpowiednie zespoły. Czas pracy każdej zmiany został zmodyfikowany tak, aby zminimalizować kontakt pomiędzy pracownikami. Płyny do dezynfekcji są dostępne dla wszystkich.

Załadunki i rozładunki towarów są przeprowadzane planowo codziennie w godzinach 6:00-18:00, a kierowcy odwiedzający naszą firmę mają ograniczony dostęp i kontakt z naszymi pracownikami. Duża część naszych pracowników działu logistyki i planowania produkcji pracuje zdalnie. Na poszczególnych stanowiskach, gdzie praca zdalna nie jest możliwa, pracujemy wymiennie. W zdecydowanej większości działy: handlowy, administracja, księgowość, dział zamówień, pracują zdalnie.

Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu mailowego z pracownikami, z którymi mieliście już Państwo kontakt. Nasze numery telefonów (stacjonarne) mogą być w tym momencie przeciążone. Można użyć również naszego ogólnego adresu email info@rotom.pl Państwa wiadomość zostanie przekierowana do odpowiedniej osoby.
Do zapytań ofertowych, technicznych, zakupowych zachęcamy używać formularzy, które dostępne są przy każdym produkcie oraz usłudze na naszej stronie internetowej lub korzystania z adresu mailowego info@rotom.pl

Dostawy produktów

Wszystkie nasze planowane oraz przyszłe dostawy pełnopojazdowe oraz kurierskie odbywają się planowo. W tym momencie nie przewidujemy żadnych komplikacji.

Nasze zalecenia

Sugerujemy naszym obecnym oraz przyszłym Klientom gromadzenie zapasów opakowań. Zachęcamy również do korzystania z wynajmu opakowań jako doskonałej alternatywy dla zakupu, szczególnie w tak dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej. Dysponujemy dużymi ilościami produktów na wynajem, które dostępne są "od ręki" w naszym magazynie.