Nadstawki paletowe - zabezpiecz swój transport!

Nadstawki paletowe - zabezpiecz swój transport!

Nadstawki paletowe to doskonały środek do zabezpieczenia twojego towaru w transporcie. Stosowane są najczęściej wraz z paletami drewnianymi (które spełniają normy EUR - EPAL) i plastikowymi. Poprzez specjalistyczną budowę, możliwe jest ich sztaplowanie (nakładanie jednej na drugą) - sami decydujemy jaka będzie ostateczna wysokość powstałej w ten sposób skrzyni.

Dzięki składanej konstrukcji, nadstawki zaoszczędzą dużo miejsca w transporcie powrotnym, oraz znacząco zredukują nasze koszty. Idealne do użytku wielorazowego.

Magazynowanie produktów

Unikalna konstrukcja nadstawek paletowych sprawia, że po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, co znacznie ogranicza nasze koszty magazynowania.

Wymiary nadstawek paletowych

Standardowe wymiary nadstaw, które oferujemy to:

  • 600x800,
  • 800x1200,
  • 1000x1200.

Certyfikat IPPC (ISMP15)

Standard IPPC potwierdza likwidację szkodliwych organizmów z drewna. Zastosowanie standardu ISPM 15 zapewnia i gwarantuje bezproblemowy transport użytkownikom opakowań drewnianych poza granice Unii Europejskiej.

Rotom Polska posiada aktualny certyfikat IPPC.

Nadstawki paletowe - nowe i używane

Firma Rotom posiada w swojej ofercie nadstawki paletowe wykonane z:

  • drewna
  • plastiku
  • metalu

 

Nadstawki plastikowe można bez problemów eksportować wraz z towarem poza granice Unii Europejskiej (w tym przypadku nie jest wymagany certyfikat IPPC). Nadstawki metalowe to jedna z alternatyw dla skrzyń magazynowych. Posiadamy nadstawy malowane proszkowo, jak i ocynkowane. Polecamy również akcesoria do nadstawek, takie jak: przegrody, pokrywy czy narożniki.