Nadstawki paletowe - zabezpiecz swój transport!

Nadstawki paletowe - zabezpiecz swój transport!

Nadstawki paletowe to doskonały środek do zabezpieczenia twojego towaru w transporcie. Stosowane są najczęściej wraz z paletami drewnianymi (które spełniają normy EUR - EPAL) i plastikowymi. Poprzez specjalistyczną budowę, możliwe jest ich sztaplowanie (nakładanie jednej na drugą) - sami decydujemy jaka będzie ostateczna wysokość powstałej w ten sposób skrzyni.

Dzięki składanej konstrukcji, nadstawki zaoszczędzą dużo miejsca w transporcie powrotnym, oraz znacząco zredukują nasze koszty. Idealne do użytku wielorazowego. width=

Magazynowanie produktów

Unikalna konstrukcja nadstawek paletowych sprawia, że po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, co znacznie ogranicza nasze koszty magazynowania.

Wymiary nadstawek paletowych

Standardowe wymiary nadstaw, które oferujemy to:

  • 600x800,
  • 800x1200,
  • 1000x1200.

Certyfikat IPPC (ISMP15)

Standard IPPC potwierdza likwidację szkodliwych organizmów z drewna. Zastosowanie standardu ISPM 15 zapewnia i gwarantuje bezproblemowy transport użytkownikom opakowań drewnianych poza granice Unii Europejskiej.

Rotom Polska posiada aktualny certyfikat IPPC.

Nadstawki paletowe - nowe i używane

Firma Rotom posiada w swojej ofercie nadstawki paletowe wykonane z:

  • drewna
  • plastiku
  • metalu

Nadstawki plastikowe można bez problemów eksportować wraz z towarem poza granice Unii Europejskiej (w tym przypadku nie jest wymagany certyfikat IPPC). Nadstawki metalowe to jedna z alternatyw dla skrzyń magazynowych. Posiadamy nadstawy malowane proszkowo, jak i ocynkowane. Polecamy również akcesoria do nadstawek, takie jak: przegrody, pokrywy czy narożniki.

Nadstawki paletowe - oferta