Wykup palet drewnianych - palety używane i uszkodzone

Wykup palet drewnianych - palety używane i uszkodzone

Rotom Polska Sp. z o.o. oferuje wykup palet drewnianych. Skupujemy zarówno nowe jak i używane palety Euro i Epal, ale także te, które uległy uszkodzeniu.

Pozostałe palety

Oprócz palet euro, oferujemy również wykup takich palet jak:

  • palety jednorazowe,
  • palety przemysłowe,
  • palety fumigowane,
  • palety transportowe,
  • palety CP,
  • palety niestandardowe (o różnych wymiarach – półpalety, ćwierćpalety).

 

Rotom Polska = Wysoka jakość + ochrona środowiska

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest certyfikat PEFC, który otrzymał Rotom. Uzyskanie wspomnianego certyfikatu ma szczególne znaczenie dla wszystkich naszych Klientów, dla których dbanie o środowisko naturalne jest ważną kwestią. Uzyskanie certyfikatu PEFC pokazuje i podkreśla konsekwencje naszych działań w kwestii legalności materiału do produkcji i naprawy palet a tym samym ochrony środowiska. Licencja EPAL; na naprawę certyfikowanych palet Euro i Epal potwierdza naszą jakość i zachowanie odpowiednich standardów dla tych opakowań.

Nowoczesna linia do sortowania i naprawy palet

Dzięki zakończonej właśnie nowej inwestycji polegającej na uruchomieniu nowej linii do sortowania i naprawy palet, jesteśmy w stanie zwiększyć i usprawnić ten proces ponad dwukrotnie przy jednoczesnym zwiększeniu kontroli jakościowej. Nowa hala o powierzchni ok. 1000m2 wyposażona w automatyczną, profesjonalną linię do sortowania i naprawy, pracuje już pełną parą i jest swoistym ewenementem na naszym rynku.

Obieg, wymiana i wykup palet czyli tzw. "pooling" palet

Dzięki obecności w 8 krajach Europy, a także ponad 30 letniego doświadczenia we współpracy z naszymi Klientami, firma Rotom oferuje Państwu rozwiązania dotyczące kompleksowego wparcia dla łańcucha dostaw czyli obiegu palet – tzw. pallet pooling. Umożliwia on uzyskanie większej efektywności  w tym obszarze poprzez m.in. usprawnienie dostaw, poprawę procesów przeładunku, zmniejszenie kosztów magazynowania oraz ciągły nadzór nad jakością Palet będących w obiegu. Przy wielokrotnym użyciu tych samych produktów, wspomagamy także ochronę naszego środowiska poprzez redukcję transportu powrotnego pustych palet.