Skrzyniopalety plastikowe - idealne rozwiązanie do transportu produktów spożywczych

Skrzyniopalety plastikowe - idealne rozwiązanie do transportu produktów spożywczych

Skrzyniopalety plastikowe - transport i przechowywanie

Duże skrzynie plastikowe, nazywane również skrzyniopaletami to idealne rozwiązanie do transportu m.in. warzyw, owoców, czy produktów sypkich. Idealnie sprawdzą się również przy przechowywaniu artykułów spożywczych.

Właściwości i zalety skrzyniopalet

Skrzyniopalety dzięki swojej unikalnej konstrukcji, mogą pomoc w zaoszczędzeniu miejsca w magazynie (poprzez sztaplowanie ich). Niektóre modele skrzyń są w pełni składane, a co za tym idzie - redukują koszty Państwa transportu powrotnego. Zapewniają one doskonałą jakość transportu nawet najbardziej problematycznych i nietypowych przedmiotów. Charakteryzują się również stosunkowo niską wagą w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań transportowych. Wykonanie z gładkiego materiału sprawia, że są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Nasza oferta

Firma Rotom posiada w swojej ofercie skrzynio palety na płozach (big boxy) o wymiarach 1200x800, 1200x1000 (dostępne w różnej wysokości) - wykonane z plastiku HDPE.

Składanie skrzyniopalety plastikowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym (kliknij tutaj). Skrzyniopalety dostępne są również na wynajem.

 width=