Wynajem gitterboxów to czysty zysk

Wynajem gitterboxów to czysty zysk

Pewnie zgodzisz się z powiedzeniem pewnego greckiego klasyka „Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Obecna rzeczywistość biznesowa każe nam nieustannie rozwijać i optymalizować procesy, jeśli chcemy, żeby funkcjonowanie biznesu odbywało się w sprawny i ciągły sposób. Jeśli twoja branża również charakteryzuje się dużą zmiennością czy sezonowością z pewnością zainteresuje cię kwestia wynajmu skrzyniopalet zwanych gitterboxami.

Dynamika w branży a wynajem gitterboxów

Wiele firm nieraz musi sprostać nagłemu zwiększeniu zamówień związanych z sezonowością zamówień pod względem logistycznym. A może otwierasz nowy magazyn i nie możesz czekać tygodniami na dostawę zamówionego wyposażenia? To tylko niektóre z przykładów sytuacji, które wymagają dużej elastyczności oraz dokładnego planowania.

Wynajem Gitterboxów

Dokładna analiza aktywności magazynu może pokazać, że w twoim przypadku wynajem produktów do przechowywania takich jak np. gitterboxy jest najlepszym rozwiązaniem. Takie podejście pozwala dostrzegać rozwiązania, które obniżają koszty i zwiększają efektywność działania magazynu. Dzięki temu zaoszczędzone środki na inwestycje można przeznaczyć na inne cele.

Gitterboxy spełnią Twoje oczekiwania

Pojemniki siatkowe Gitterbox to chyba najpopularniejsze pojemniki metalowe wykorzystywane obecnie na magazynach w całej Europie. Gitterboxy dostarczane przez nas wykonane są zgodnie z licencją EPAL i są stosownie oznakowane. Pozwalają pomieścić w nich towar o sporym ciężarze, dlatego też jest to rozwiązanie specjalnie polecane przy składowaniu ciężkich produktów. Cechuje się również bardzo dużą odpornością na zniszczenia czy uszkodzenia. Więcej informacji na temat praktycznej konstrukcji metalowych skrzyń gitterbox znajdziesz w artykule na naszym blogu.
Naszą ofertę uzupełniają inne metalowe pojemniki siatkowe oraz specjalne wózki, na których można przewozić Gitterboxy lub palety Euro.

Zakup czy wynajem

W Rotomshop.pl możesz zakupić odpowiednią dla siebie ilość gitterboxów, spełniających Twoje potrzeby. Nasze produkty cechują się wysoką, jakością, wygodą i trwałością użytkowania. Zadbamy również o transport zamówionych gitterboxów w wybrane przez Ciebie miejsce dostawy w Polsce.

Wynajem Gitterboxów

Jednak biorąc od uwagę sezonowość swojego biznesu być może chciałbyś uniknąć niepotrzebnego i kosztownego magazynowania pustych gitterboxów, a płacić tylko za czas użytkowania, czyli wynajmu produktu? Jeśli Twoje kontrakty z Klientami są terminowe, z pewnością zyskasz finansowo na wynajmie gitterboxów. W Rotomrent.pl możesz wynająć tylko takie ilości, których rzeczywiście potrzebujesz, a jeśli potrzebujesz dodatkowych produktów, dostarczymy je bardzo szybko.Branża automotiv? Gitterboxy to twój niezbędnik

Branża automotive? Gitterboxy to twój niezbędnik

Przemysł samochodowy spełnia w Polsce oraz na świecie jedną z najbardziej znaczących ról. Branża Automotive to obecnie jedna najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu - jest także szeroko powiązana z innymi znaczącymi sektorami jak np. usługi transportowe czy produkcja paliw. Chcąc wspomóc proces magazynowania elementów produkcyjnych oraz części samochodowych oferujemy wynajem kontenerów siatkowych zwanych gitterboxami.

Wynajem Gitterboxów

Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością i trwałością. Ich wielką zaletą jest również możliwość ułożenia jednego pojemnika na drugi, dzięki czemu zaoszczędzimy dużo miejsca w naszym magazynie. Oferowane przez nas skrzyniopalety na wynajem, są zgodne z normami certyfikatu EPAL. Jesteśmy przekonani, że wykonanie produktów z wysokiej jakości materiałów zapewni długoletnią pracę z naszymi produktami.

Doświadczenie w obsłudze klientów

Od wielu lat firma Rotom świadczy usługi w zakresie wynajmu pojemników magazynowo-transportowych. Aktualnie klienci wynajmują od nas kilkadziesiąt tysięcy sztuk gitterboxów. Dysponujemy bardzo dużymi zapasami produktów dostępnych do wynajmu w każdym momencie.

W całej Europie posiadamy 15 magazynów z produktami, których potrzebujesz, dlatego możliwa jest szybka dostawa pojemników lub zwrot do jednej z lokalizacji firmy w innym kraju.Jeżeli widzisz szanse obniżenia kosztów, przyśpieszenia lub usprawnienia procesu, nawet jeśli zmiana wydaje się mała i z pozoru niewnosząca poprawy – zrób to już dziś.

Produkty polecane