Wynajem Palet - zalety, korzyści

Wynajem Palet - zalety, korzyści

Jeśli Państwa firma znajduje się w okresie wzmożonego ruchu, spowodowanego „wysokim sezonem”, idealnym rozwiązaniem staje się wynajem produktów logistycznych. Firma Rotom, wsłuchując się w potrzeby klientów, zdecydowała się na otworzenie nowej platformy (rotomrent.pl), dzięki której wynajem palet - drewnianych (palety euro) jak i plastikowych, będzie teraz jeszcze łatwiejszy! Bez względu na potrzebne ilości, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom niezbędne produkty w przeciągu 24 godzin!

Certyfikat IPPC (ISPM-15) - transport poza granice Unii Europejskiej

By sprostać wymaganiom fitosanitarnym, firma Rotom jest w stanie dostarczyć dla Państwa palety drewniane również po obróbce fitosanitarnej ISMP-15. Tak przygotowane, certyfikowane palety są gotowe do wysyłki wraz z towarem poza granice Unii Europejskiej.

Jakie korzyści niesie ze sobą wynajem produktów logistycznych?

Optymalizacja łańcucha dostaw przy współpracy z firmą Rotom zapewnia niezwykle efektywne wykorzystywanie palet, obniża koszty gospodarki paletowej, a także dba o nasze środowisko naturalne.

Główne zalety wynikające z usługi wynajmu palet:

  • -dostępność palet – jesteśmy w stanie dostarczyć je niezależnie od wymaganej przez Państwa ilości, w ciągu zaledwie jednej doby,
  • - obniżenie kosztów dzięki outsourcingowi gospodarki paletowej,
  • - możliwość wykupu palet,
  • - posiadamy certyfikowane palety najwyższej jakości.

Producent Palet

Jako producent palet z drewna, możemy zaproponować naszym klientom ilości detaliczne, jak i hurtowe. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa palety praktycznie w każdym możliwym wymiarze! W przypadku zainteresowania ilością detaliczną, zapraszamy do naszego sklepu internetowego ze sprzętem logistycznym, który można znaleźć pod adresem rotomshop.pl

Produkty polecane